• Volaj na   0915 655 882   alebo   0911 655 882

O nás

História Eurotaxi

Euro Taxi vznikla v roku 2011 ako prvá súkromná a naozaj fungujúca taxislužba v Trnave riadená riadnym dispečingom a stálou cenou! V súčasnosti má za sebou veľmi dobré meno a spokojných zákazníkov (v prípade nespokojnosti, sa je na koho obrátiť a vždy sa nájde uspokojivé riešenie). Úspešnou činnosťou v oblasti poskytovania taxislužieb za uvedené obdobie sa jej vďaka snahe o maximálnu spokojnosť svojich klientov podarilo vstúpiť do povedomia ľudí z Trnavy a okolia.

Svoj pozitívny image si vybudovala vďaka kvalite poskytovaných služieb, spoľahlivým prístupom vodičov k zákazníkom, bezpečnosťou a pohodlím motorových vozidiel. Vďaka rýchlosti, spoľahlivosti a kvalite vybavovania objednávok získala najväčší podiel na Trnavskom trhu taxislužieb v množstve denne vybavovaných objednávok. Stala sa tiež najväčšou taxislužbou v Trnave v počte motorových vozidiel zabezpečujúcich taxislužbu.

2011

ZALOŽENIE SPOLOČNOSTI

Vznikla úplne nová spoločnosť Eurotaxi Trnava. Kúpene prvé tri autá značky Škoda Octavia

2012

ZALOŽENIE EURO CAFFE

Založenie novej kaviarne, ktorá ponúka kvalitnú kávu

2013

ROZRASTÁME SA

Eurotaxi kupuje ďalšie autá značky Škoda. Spolu ich bolo už 11

2014

OBMENA VOZOVÉHO PARKU

Eurotaxi začína obmienať svoj vozový park.

2014

NOVÝ TRANSPORTER

Pre čoraz väčší záujem o viacmiestne auto, sa spoločnosť rozhodla kúpiť 9 miestne vozidlo.

2014

PROJEKT ALKOTT

Založenie donáškovej služby alkoholických a nealkoholických nápojov www.alkott.sk

Donáška alkoholu priamo k Vám domov

Jedinečná možnosť objednať si alko, nealko, cigarety, pochutiny až pred Váš dom a to 24 hodín denne, 7 dní v týždni, 365 dní v roku. Vašu objednávku prostredníctvom taxislužby EuroTaxi dovezieme pred Váš dom. Volajte: 0903 99 99 35